Akupunktūros gydytojas Marius Marcinkevičius

1995 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto gydomosios specialybės kursą. Vėliau baigė labaratorinės diagnostikos rezidentūros programą. Gydytojas refleksoterapeutas nuo 2009 metų praktikuoja tradicinę kinų medicina. Studijavo akupunktūrą Izraelyje, Uzbekistane, Kinijoje.

Mindaugas Liškauskas

Mindaugas Liškauskas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, studijavęs tradicinės vakarų medicinos universitetuose, įgijęs specializaciją, bet savo kelyje sutikęs Tradicinę kinų mediciną, kuria susižavėjo ir jau dešimtmetį, padeda rasti žmonėms sveikatą, derindamas rytų ir vakarų medicinos principus.

Mediciną studijuoti pradėjo Kaune (KMU)  2006 m. 2012 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą (LSMU), įgijo medicinos gydytojo kvalifikaciją. 2012–2015 m. studijavo rezidentūrą Vilniaus universitete ir įgijo fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikaciją. Nuo 2015 m. dirba Vilniaus universiteto ligonnės Santaros klinikose ir dėsto Vilniaus universitete.

2015 m. išlaikė European Board of PRM kvalifikacijos egzaminą ir yra šios organizacijos narys.

Refleksoterapijos studijas pradėjo 2013 metais ispanų „Neijing“ mokykloje. 2016-2017 metais studijavo Uzbekistane „Tibet“ mokykoje. 2017m. tobulinosi kursuose Maskvoje.

Veiklos sritys:

Gydomojo masažo specialistė Alina Jachimovič

Alina – talentinga ir įžvalgi masažo specialistė.  Dėka savo nuolatinio mokymosi ir susidomėjimo naujovėmis, Alina yra pasiekusi aukštą profesionalumo lygį ir teikia savo klientams ne tik efektyvius masažo ir sveikatos priežiūros paslaugas, bet ir suteikia jiems vertingų patarimų bei įžvalgų, kaip palaikyti gerą fizinę ir emocinę sveikatą. 

Ji aktyviai dalyvauja įvairiuose mokymo seminaruose ir konferencijose, kur susipažįsta su naujausiomis masažo technikomis, anatomijos ir fiziologijos moksliniais atradimais bei klientų sveikatos priežiūros metodais. 

Be to, Alina aktyviai domisi alternatyvia medicina, sveikos gyvensenos principais bei psichologija, siekdama gilesnio supratimo apie klientų kūną ir psichiką bei galimybę pasiūlyti jiems išsamų požiūrį į sveikatą ir gerovę.

Kineziterapeutas Tomas Slivskis

Kineziterapija, arba kitaip gydymu judesiu, užsiima jau daugiau nei 7 metus. Kineziterapija yra Tomo žinių pamatas, tačiau jis intensyviai auga ir kitose srityse.

Tad su klientais praktikuoja ne tik kineziterapiją, bet ir atsižvelgia į holistinį sveikatos suvokimą: mitybą, mastymą, kūno mechaniką ir gyvenimo būdą apskirtai.

Pasitelkęs sveikatos, psichologijos bei kvantinės fizikos žiniomis, pradėjo kurti magiją savo gyvenime, kad gyventi būtų gera ir įdomu. Biochemija visomis rūšimis ir prasmėmis tapo Tomo hobis ir domėjimosi sritimi.

Taip pat darbe taiko manualinę, pasyvią ir aktyvią kineziterapiją, teipavimą, taurių terapiją.

Visų šių praktikų atskirai ar kombinuojant tikslas yra susipažinti ir atkurti ryšį su kūnu, atpažinti įtampų priežąstis ir išlaisvinti kūną nuo skausmo.