Mariaus Marcinkevičiaus klinika – akupunktūra Vilniuje

Mūsų klinikoje taikomi tradicinės kinų medicinos metodai, kurie Kinijoje naudojami jau daugiau nei 3000 metų. Klinikoje naudojant tiek tradicinius, tiek modernius gydymo metodus yra gydomi žmonės, kuriuos vargina įvairios ligos ir sveikatos sutrikimai, taip pat atliekamos gydomosios procedūros ligų profilaktikos tikslais. Kiekvieno paciento būklė visuomet yra individuali, todėl kiekvienas atvejis reikalauja nuodugnios diagnostikos ir individualios analizės. Tinkamai įvertinus paciento būklę yra aptariamos gydymo galimybės, jų efektyvumas bei pasveikimo prognozė.

Pirminio vizito metu klinikoje konsultuojame ligų profilaktikos, gydymo bei gyvensenos korekcijos klausimais.

Kiekvienam klinikos lankytojui, priklausomai nuo jo būklės yra paskiriamas individualus gydymo bei procedūrų planas, o poreikiui esant yra sudaromas asmeninis sveikatinimo ir mitybos režimas. Pirmos konsultacijos metu gydytojas visuomet įvertina esamą paciento būklę. Pacientas pirmiausiai apžiūrimas, apklausiamas ir surenkama ligos anamnezė. Gydytojas refleksoterapeautas įvertina paciento būklę ir supažindina pacientą su galimais gydymo metodais, gydymo trukme ir kitomis aplinkybėmis, kurios galėtų turėti įtakos paciento apsisprendimui sutikti su rekomenduojamu gydymu ar jo atsisakyti. Taip pat aptariamas paciento gyvenimo būdas ir kasdieniai įpročiai. Po pirminės konsultacijos pacientui skiriamos procedūros arba jis nukreipiamas papildomai konsultacijai. Dažniausiai pirma konsultacija užtrunka pusvalandį. Jei pirmo apsilankymo metu atliekamos procedūros – dar pusvalandį. Norint apsilankyti akupunktūros klinikoje, būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu ir pasirinkti norimą laiką klinikos darbo metu. Užsiregistravę, nepamirškite tinkamai pasiruošti procedūroms.

Akupunktūros klinikos darbo laikas I-V 10:00 – 18:00
Užsiregistruoti konsultacijai galima telefonu: 861523511
Prašome pacientų, kurie užsiregistravo pirmam apsilankymui, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalės atvykti sutartu laiku, iš pranešti apie tai mums pranešti. Branginkime vieni kitų laiką. Ačiū.

Akupunktūra Vilniuje – klinikoje atliekamos procedūros:

akupunktūra vilniuje

Norite užduoti klausimą ar užsiregistruoti? Atsiųskite mums žinutę: